2018-2019 Akademik Yılı Yıl Sonu İşlemleri

2018-2019 Akademik Yılında Üniversitemize Gelen öğrencilerin Yapması Gereken İşlemler

Farabi Değişim Programı kapsamında 2018-2019 Akademik yılında üniversitemizde eğitimlerini tamamlayan öğrenciler; Öğrenci kimlik kartlarını ilgili öğrenci işlerine teslim etmelidir. Kimliğinizi kime teslim etmişseniz İlişik Kesme Formunda kimliği alan personelin imzasını almalı son olarak formu bölüm koordinatörünüze imzalatmalısınız. 2 imza tamamlandıktan sonra İlişik Kesme Formunuzu Farabi Koordinatörlüğümüze teslim etmelisiniz. İlişik Kesme Formunu doldurmak ve Koordinatörlüğümüze teslim etmek zorunludur. İlişik kesmeyen öğrencilerin not dökümü ile katılım belgesi üniversitelerine gönderilmeyecektir.

** Yıl sonu bitirme sınav sonuçları açıklandığında bütünleme sınavına kalmayan öğrenciler hemen, bütünleme sınavına kalan öğrenciler bütünleme sınavına girdikten sonra İlişik Kesme Formunu dolduracaktır.

İstanbul Üniversitesi İlişik Kesme Formu için TIKLAYIN.

İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa İlişik Kesme Formu için TIKLAYIN.

2018-2019 Akademik yılında Üniversitemizden Giden Öğrencilerin Yapması Gereken İşlemler

     Farabi Değişim Programı kapsamında 2018-2019 Akademik yılında üniversitemizden giden ve eğitimlerini tamamlayan öğrenciler; 15 gün içerisinde öğrenci nihai raporu formunu doldurup Farabi Kurum Koordinatörlüğümüze mail veya posta yolu ile göndermeleri gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Nihai Raporu Formu için TIKLAYIN.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğrenci Nihai Raporu Formu için TIKLAYIN.