2017-2018 Akademik Yılı Güz/Güz+Bahar Farabi Başvuru Sonuçları

      Farabi Değişim Programı kapsamında 2017-2018 Akademik yılı Güz/ Güz-Bahar dönemi üniversitemize yapılan başvuruların değerlendirme sonuçları açıklanmıştır.

     Üniversitemizde öğrenim görmeye hak kazanan öğrencilerin Farabi Değişim Programı kapsamındaki işlemleri kayıtlı oldukları üniversitelerin Farabi Kurum Koordinatörlükleri tarafından yürütülecektir. Üniversitemize kabul edilen öğrenciler lütfen kendi Farabi Koordinatörlüğünüzle iletişime geçiniz.

   Farabi Değişim Programı Kapsamında üniversitemize kabul edilen öğrencilerin üniversiteleri aracılığıyla Öğrenim Protokollerini koordinatörlüğümüze göndermeleri için son tarih 5 Haziran 2017‘dir.

    Kabul edilen öğrencilerin herhangi bir sebepten dolayı feragat etmek istemesi halinde yedek öğrencilerin mağdur olmaması için en geç 10 Mayıs 2017 tarihine kadar İstanbul Üniversitesi Farabi Kurum Koordinatörlüğüne bilgi vermesi ve kendi Farabi Kurum Koordinatörlüklerine feragat dilekçesini teslim etmeleri önemle rica olunur. Feragat dilekçelerinizi farabi@istanbul.edu.tr adresimize mail atabilirsiniz.

 2017-2018 Akademik Yılı Farabi Başvuru Sonuçları için tıklayınız.

    İstanbul Üniversitesi Eğitim Bilgi Sisteminden Ders Programlarına ulaşabilirsiniz. Akademik Programlar altında yer alan Yüksek Lisans, Lisans ve Önlisans seçeneklerinden üniversitemiz tüm derslerini görebilirsiniz. Farabi Değişim Programı kapsamında üniversitemize gelen öğrenciler farklı bölümlerden ve farklı fakültelerden ders seçemezler.

http://ebs.istanbul.edu.tr/

** Enstitüye tez aşamasında kabul edilen öğrenciler Öğrenim Protokolü haricinde hangi halanda çalışma yapacaklarına dair koordinatörlüğümüze ayrıntılı bir tez dilekçesi yazması gerekmektedir örnek dilekçe talebiniz için farabi@istanbul.edu.tr adresimize mail atabilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.

21 Nisan 2017
5948 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Merkez Kampüsü
34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul
Tel: 0 (212) 440 00 00